1/29/2020 0

Tosia, Ola i Przemek | sesja rodzinna w boho scenerii

 Tosia, Ola i Przemek | sesja rodzinna w boho scenerii Te uśmiechy, emocje, ciepłe gesty, spojrzenia pełne miłości, ułamki pięknych chwil, które zostają na zawsze zapisane na stopklatkach... Dla mnie to jest cały sens fotografii. Fotografowanie miłości - chyba nie ma większego przywileju.

Dziś prezentuję Wam dosłownie skrawek historii tej cudownej rodzinki. Zaledwie maleńki epizod. Mam nadzieję, że poczujecie to ciepło płynące z tych kilku ujęć.

Kochani, dziękuję za regularne odwiedziny przed moim obiektywem. Z zapartym tchem obserwuję jak Tosia zmienia się i dorasta. Na naszej pierwszej sesji była zaledwie siedzącym maleństwem, które nie potrafiło jeszcze zrobić samodzielni kroku. Dziś to niezwykle żywiołowa, zarażająca swoją pozytywną energią dziewczynka. Czas zdecydowanie zbyt szybko płynie.Ps. Przypominam, że pracuję tylko do końca marca, następnie udaję się na kilkumiesięczny urlop, zatem jeśli nie zabukowaliście jeszcze swojej sesji zdjęciowej - napiszcie do mnie wiadomość prywatną. Sesje zdjęciowe - zarówno studyjne jak i plenerowe wracają dopiero w sierpniu.