1/29/2020 0

Dlaczego właśnie lifestyle?

Dlaczego właśnie lifestyle?  

Sesje lifestylowe odbywają się w Waszym naturalnym środowisku, czyli w domu . Podczas nich bacznie obserwuję Was i Wasze pociechy,  pozwalam Wam czuć się swobodnie, zapisując przy tym na stopklatkach te ulotne chwile.

 

Takie detale wprowadzają pewną dozę czułości w historie, które dla Was i o Was tworzę. Uwielbiam skupiać się na wyłapywaniu właśnie takich momentów. Z pozoru zupełnie codziennie gesty pozostają już z Wami na zawsze, zapisane na tych kilku kadrach.Tego typu ujęcia zawsze poprawiają mi humor i nastrajają pozytywnymi emocjami.
Nieprzewidywalność! Za to właśnie uwielbiam lifestyle. A także za te niepozowane fotografie, pełne ciepła i miłości.
 
 Do stworzenia takiego pięknego klimatu nie trzeba wiele - to Wy i Wasza miłość jesteście najważniejsi. Sesje lifestyle to nie tylko ujęcia noworodkowe, czy niemowlęce; może to być historia z brzuszkiem - w oczekiwaniu na Wasze maleństwo lub zwyczajny dzień z życia Waszej rodzinki. Taka chwila dla Was. O szczegóły można zapytać poprzez mój formularz kontaktowy. Podczas naszego spotkania jest miejsce na czułość, bliskość, przytulanie, czy trzymanie się za dłonie, ale i na odrobinę rodzinnego szaleństwa oraz luzu. Macie okazję po prostu być sobą - bez zbędnych gadżetów, czy dodatków. Lifestylowe kadry są pisane życiem.


Ogromnie się cieszę, kiedy wciąż chcecie wracać przed mój obiektyw, aby zatrzymać kolejne, niezwykle ważne etapy Waszego życia na fotografiach. Uwielbiam patrzeć, jak rozwijają się Wasze uczucia. Jak maleńka miłość rośnie w brzuchu mamy, a następnie – jak oboje rodziców może ją tulić już w swoich ramionach. Fotografowanie takich spontanicznych, a zarazem bardzo cennych chwil sprawia, że moje praca ma ogromny sens i mocno mnie uszczęśliwia.

Dziękuję!